Zwycięzcy 2015

Zwycięzcy drugiej edycji Festiwalu, Kraków 2015

Międzynarodowe Jury drugiej edycji Festiwalu:
Jens Troester, Niemcy - Przewodniczący
Marco D'Ippoliti Simeoni, Włochy
Robert Kabara, Polska
Sean Olohan, Irlandia

przyznało nagrody:
I Nagroda – Szilvia Agardi, Węgry
II Nagroda – Hlynur Thor Agnarsson, Islandia
III Nagroda – Izabela Diana Ihnatiuc, Włochy

Nagrody specjalne:
Nagroda SCM Production International Talent Award - Roberta i Federica Di Franco, Włochy
Nagroda Publiczności - Szymon Wasiłowicz, Polska
Nagroda Dziennikarzy - Szilvia Agardi, Węgry
Nagroda Prezydenta Miasta Krakowa - Szilvia Agardi,Węgry
Nagroda Wojewody Małopolskiego - Szymon Wasiłowicz, Polska
Nagroda Marszałka Wojwództwa Małoplskiego - Silvija Petkeviciute, Litwa
Nagroda Polskiej Organizacji Turystycznej - Hlynur Thor Agnarsson, Islandia
Nagroda Izby Przemysłowo-Handlowej - Luana Bucchieri, Włochy
Nagroda Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości - Morena Burattini, Włochy
Nagroda Małopolskiej Izby Hotelarskiej Gremium - Irene Verzeletti, Włochy
Nagroda Bractwa Kurkowego - Bartłomiej Serwatka, Polska
Nagroda Stowarzyszenia Macierz Polonii - Viera Petrovcinova, Słowacja
Nagorda Polskiej Sekcji International Police Association - Samantha de Rosa, Włochy
Nagroda Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych - Irene Verzeletti, Włochy oraz Okasana Chuchunkova, Rosja
Nagroda Business Centre Club - Magda Bezhanishvili, Gruzja
Nagroda Fundacji Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej - Romana Hladisova, Czechy 
Nagroda Małopolskiej Izby Lekarskiej - Lidia di Giorgio, Włochy
Nagroda NSZZ Solidarność - Izabela Diana Ihnatiuc, Włochy 

 

Goście Festiwalu

Zaproszeni wokaliści:
Jan Jares, Czechy
Trio: Lela Vepkhvadze, Tatia Mamukashvili, Tamar Tsalqalamanidze, Gruzja
Łukasz Żelechowski, Polska
Anna Rosa, Polska
Grażvydas Sidinauskas, Litwa

Reportaż w telewizji TG SUD 

 Program festiwalu

Plakat festiwalu

 

Lista finalistów zakwalifikowanych do konkursu finałowego 2015

Z przyjemnością publikujemy listę wokalistów zakwalifikowanych do finałowego konkursu 2nd Lions World Song Festival for the Blind Sounds from the Heart, który odbędzie sie w Krakowie w terminie 12-14 listopada 2015.
Nazwiska uczestników opublikowane są według kolejności alfabetycznej krajów.

♪ Czechy: Romana Hladisova
♪ Gruzja: Magda Bezhanishvili
♪ Islandia:  Hlynur Thor Agnarsson
♪ Litwa: Silvija Petkeviciute
♪ Polska:  Łukasz Połeć, Szymon Wasiłowicz
♪ Rosja: Oksana Chuchunkova
♪ Słowacja: Viera Petrovcinova
♪ Węgry: Szilvia Agardi
♪ Włochy: Luana Bucchieri, Morena Burattini, Roberta i Federica Di Franco,  Lidia Di Giorgio, Izabela Diana Ihnatiuc, Samantha De Rosa,  Irene Verzeletti

Serdecznie gratulujemy wszystkim wokalistom
 

Program 2015

11 listopada 2015
Przyjazd do Krakowa, zakwaterowanie w hotelu Galaxy****
Popołudnie do własnej dyspozycji
20:00 Kolacja w hotelu, nocleg

12 listopada 2015
Śniadanie w hotelu
8:15 - 12:00 Program turystyczny: Zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce 
13:00 – 14:30 Próby festiwalowe, Teatr Groteska
15:30 Lunch w hotelu Galaxy

20:00 Teatr Groteska, koncert finalistów (cz.I)
Wystąpią:
♪ Czechy: Romana Hladisova
♪ Litwa: Silvija Petkeviciute
♪ Polska: Szymon Wasiłowicz
♪ Rosja: Oksana Chuchunkova 
♪ Włochy: Luana Bucchieri, Roberta i Federica Di Franco,  Izabela Diana Ihnatiuc, Irene Verzeletti
Goście specjalni:
♪ Gruzja: Tatia Mamukashvili, Tamar Tsalqalamanidze, Lela Vepkhvadze
♪ Litwa: Grazvydas Sidinauskas
♪ Polska: Łukasz Żelechowski
21:30 Kolacja w hotelu, nocleg

13 listopada 2015
Śniadanie w hotelu
9:00 - 12:30 Program turystyczny: Zwiedzanie Krakowa
13:00 – 14:30 Próby festiwalowe, Teatr Groteska
15:30 Lunch w hotelu Galaxy

20:00 Teatr Groteska, koncert finalistów (cz.II)
Wystąpią:
♪ Gruzja: Magda Bezhanishvili
♪ Islandia: Hlynur Thor Agnarsson
♪ Polska: Bartłomiej Serwatka
♪ Słowacja: Viera Petrovcinova
♪ Węgry: Szilvia Agardi
♪ Włochy: Morena Burattini, Samantha De Rosa, Lidia Di Giorgio
Goście specjalni:
♪ Czechy: Jan Jares
♪ Polska: Anna Rossa
21:30 Kolacja w hotelu, nocleg

14 listopada 2015
Śniadanie w hotelu
10:00 - 11:30 Program turystyczny: Zwiedzanie Kazimierza
12:00 Lunch w hotelu Galaxy
13:00 – 14:30 Próba generalna, Opera Krakowska
Wspólna próba zaspiewania hymnu festiwalu

19:30 Opera Krakowska, Koncert Galowy
21:00 Ogłoszenie werdyktu Jury, wręczenie nagród
21:30 Hotel Galaxy, Bankiet Finalistów z udziałem wszystkich występujących wokalistów
nocleg

15 listopada 2015
Śniadanie
Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd

Wyniki przesłuchania w Krakowie

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że reprezentantem krakowskich klubów podczas drugiej edycji Festiwalu będzie Szymon Wasiłowicz.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy !
cztery krakowskie Lions Club